jak zvýšit prodej záhlaví.jpg
 
Pro nezávaznou schůzku
GZP.jpg

Služby e-shop

 

  Zboží - prodej, nákup

Product management – analýza a řízení prodeje produktů, opatření na zvýšení prodeje. Zařazení zboží do prodejních skupin. Zboží v akci nebo jiných zvýhodněných prodejních nabídkách. Sezónnost prodeje.

Nákup zboží – systém objednávání pro optimální prodejní nabídku. Automatické objednávání na základě prodejních dat. Povinný, nepovinný, zakázaný, doplňkový sortiment. Volba konkrétních produktů do jednotlivých kategorií.

Skladové zásoby – optimalizace stavu skladových zásob. Rozbor zásob z pohledu obrátkovosti, zisku, prodeje, dodavatelů, nákladů a doporučení opatření pro zlepšení.

Dodavatelé zboží a služeb – přezkoumání dodavatelských podmínek. Doporučení opatření na vylepšení podmínek. Rozdělení dodavatelů do kategorií. Společné akce a reklama s dodavateli. Aktivní podpora při jednání s dodavateli za účelem zlepšení podmínek.

Plán prodeje - stanovení plánu prodeje a jeho průběžná kontrola. Plán prodeje v jednotlivých kategoriích zboží a pro prodejní jednotky.

Reporty pro hodnocení výsledků prodeje. Reporty pro řízení prodeje zboží, skladových zásob, nákladů na prodej, výsledků zaměstnanců. Standardizace reportů, práce s nimi a frekvence zasílání.
 


 

  Další služby pro e-tail

Příprava a realizace e-shopu, doporučení pro výběr dodavatele e-shopu. Vypracování konceptu realizace e-shopu.

Analýza e-shopu a poskytovaných služeb  z pohledu zákazníka a následné doporuční pro zlepšení.

Správa artiklů - organizace, zjednodušení, standardizace a nastavení pravidel. Cenotvorba s ohledem na maximální marži.

Obchodníci e-shopu - výběr, motivace, organizace, standardizace procesů. Vytvoření odměňovacího systému v závislosti na výsledcích.

Interim manažer - za konkrétních podmínek se lze dohodnout na vedení obchodní/nákupní části e-shopu s odpovědností za výsledky.

 


e-tail     ecommerce    eshop     inernetový prodej    e-commerce    obchod     e-shop


Copyright © 2009 - 2020  Ing. Dalibor Daneš
SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one