jak zvýšit prodej záhlaví.jpg
 
Pro nezávaznou schůzku
GZP.jpg

Chvilka oddechu :-)

  Co je marketing?
 
Uvidíte na večírku nádhernou dívku. Jdete k ní a řeknete: ˝Umím skvěle vařit. Nechcete ochutnat moje ovocné pusinky se šlehačkou?˝ To je Direct Marketing.

Jste na večírku s partou přátel a líbí se vám překrásná dívka. Jeden z vašich přátel k ní půjde, ukáže na vás a řekne: ˝On umí perfektně vařit. Jeho krémová zeleninová polévka s pečenými artyčoky a smetanou je nezapomenutelná.˝ Tomu se říká Reklama.

Skvěle se bavíte a náhle zahlédnete krásnou dívku. Jdete k ni a požádáte o telefonní číslo. Druhý den zavoláte: ˝Dnes mám volný večer a připravuji lososa gravlax s hořčičnou omáčkou. Nechceš se stavit?˝ To je Telemarketing.

Uvidíte na párty skvělou dívku. Neváháte a nabídnete jí sklenku Dom Pérignon Blanc. Přitom pochválíte studenou kuchyni a nenápadně
upravíte šaty. To je Public Relations.

Zábava je v plném proudu a vy spatříte půvabnou dívku. Přijde k vám a řekne: ˝Slyšela jsem, že jste dokonalý v kuchyni. Mohla bych ochutnat vaše
tartaletky se žloutkovým krémem?˝ To je účinek Obchodní známky.

Poznáte na párty krásnou dívku. Přemluvíte ji, aby odešla s vaším přítelem. To je činnost Obchodního zástupce.

Váš přítel ji však nedokáže nabídnout žádnou laskominu a zavolá vás na pomoc. To je Technická podpora prodeje.

Jdete po ulici a uvědomíte si
, že v domech okolo určitě bydlí krásné dívky. Pár by se jistě nechalo pozvat na lahůdku z vaší kuchyně. Zastavíte se uprostřed ulice a zakřičíte: ˝Umím skvěle vařit! Zvu tě na večeři!˝ To se nazývá Spam.

Atraktivní dívka hledá cíleně na seznamce. Na prvních místech se jí objevují placené inzeráty manažerů a solventních podnikatelů. To se označuje jako Placená kampaň ve vyhledávačích.


Znuděná slečna brouzdá po internetu a hledá nové recepty. Náhodou objeví nezáživný blog zastydlého teenagera o tom, jak se vaří perník. Tomu se říká SEO.

Copyright © 2009 - 2020  Ing. Dalibor Daneš
SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one